از این پس، تمام سعی ما بر اینه که شما بهترین و ساده ترین دسترسی رو به محتوایی داشته باشید که فکر می‌کنید در اون روز لازمش دارید!

«از این پس» ، حدود یک ساله که با جمع شدن چندتا جوون درست و حسابی که هر کدومشون برای خودش متخصصیه، کارشو شروع کرده و هنوز کلی نیروی جوون دیگه هم لازم داره. آدم هایی که هم خلاقیت کپی رایتری داشته باشن و هم توانایی‌ها و مهارت‌هایی مثل تدریسف تدوین و صدابرداری و از این جور چیزا… 

ما در اینجا تمام تمرکزمون رو روی ارائه درس‌های جمع وجوری گذاشتیم، که ممکنه به جزئیات بسیار ریز و خاصی اشاره کنند، اما کاربردهای زیادی برای افراد بسیاری دارند. افرادی که شاید در یک موضوع فرعی مشکل دارند اما نمیدونن دربارش دقیقا با کی باید صحبت کنن!

کسانی که اینجا برای شما دوره‌های آموزشی تدوین کردن، همه‌شون آموزش دیده و در رده کاری خودشون متخصص هستن، البته باید بدونید که از چند فیلتر مختلف هم گذشتن، و از چندین نظر کنترل کیفی شدن تا بتونن امروز اینجا باشن و برای شما حرف بزنن و تجربه هاشونو با شما به اشتراک بذارن.

و یک نکته خیلی مهم

ما تو آینده‌ی کاری‌ای که برای این سایت در نظر داریم، قراره خیلی کارهای جذابی داخلش انجام بدیم و اینجارو تبدیل کنیم به مهمترین پایگاه برای پیدا کردن مدرس در هر موضوعی و با بهترین کیفیت هایی که شما لازمش دارید.

خلاصه از این پس، پیگیر اتفاقاتی که اینجا میافته باشید…

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی